Targi Mody Poznań 2018

1- 22 lutego 2018 roku odbyły się Międzynarodowe Targi Poznańskie na których wyroby swoich marek prezentowała Spółka MEWA Sp.z.o.o Sp.Komandytowa.

Spółka Mewa obecna jest na MTP od wielu lat, czego wynikiem jest posiadanie w swojej kolekcji wielu Nagród przydzielanych przez Targi dla firm najlepszych wystawców oraz ich produktów. W 2012 i w 2013 Spółka zdobyła wyróżnienia w postaci Złotych Medali za najlepsze produkty, którymi między innymi została halka Adel – złota medalistka z marki VISTI.

W tym roku Spółka Mewa jako jedyna mogła pochwalić się nie tylko odznaczeniami za najlepsze wyroby, najprężniej rozwijające się przedsiębiorstwo czy produkt roku ale także nagraniami z pokazu mody które cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Nasze stoisko jako jedno z nielicznych na których prezentowaliśmy damskie wyroby bieliźnianie cieszyło się dużą popularnością w szczególności wśród zagranicznych gości. Być może nasz kolekcje niebawem ukażą się we Francji, Niemczech, Holandii oraz we Włoszech.

Jedwab wiskozowy VISTEX okazał się totalną nowością, która cieszyła się największym zainteresowaniem. Jego delikatna struktura, miękkość i wyrazista kolorystyka przyciągały zainteresowanych do naszego stoiska, a niespotykana gama unikatowych właściwości rodziła jeszcze większe zainteresowanie naszymi wyrobami.